KONKURSY!

Już w grudniu startujemy z serwisem i wraz z nim startują Konkursy!

Jakich konkursów można się spodziewać?

Cześć konkursów będzie kierowana do dzieci, a część do osób dorosłych. Celem konkursów będzie pobudzenie wyobraźni, nauka oraz prace plastyczne. W zależności od konkursu, aby wygrać będzie trzeba odpowiedzieć na pytanie / zadanie, stworzyć pracę plastyczną lub techniczną.

Jakich nagród można się spodziewać?

W zależności od stopnia trudności konkursu, zadania, oraz tego, do kogo konkurs jest skierowany nagrody będą różne, dostosowane do właściwego konkursu. Wśród nagród znajdą się zabawki, artykuły plastyczne (w tym, przedmioty do decoupage, czy zdobienia), kosmetyki, zestawy „zrób to sam/a”, dekoracje do domu, kupony zakupowe, czy biżuteria.

Gdzie konkurs będzie ogłaszany?

Konkurs będzie ogłaszany na portalach Facebook oraz Instagram (na kontach namalymbudzecie), oraz na stronie w zakładce „konkursy!”.

Kto nie może wziąć udziału w konkursie, lub kto i za co zostanie zdyskwalifikowany?

Wszystkie osoby, które na swoich profilach publicznych, będą promować/zachęcać do wszelkiego rodzaju przemocy (w tym również w stosunku do zwierząt), promować treści rasistowskie, homofobiczne, obrażające/wyśmiewające inne kultury lub religie, automatycznie zostaną zdyskwalifikowane.

Translate »